Günün Haberleri...
 
•  Haberler Ana Sayfa
 
•  Tüm Haberler
 
•  En Çok Okunan Haberler
 
•  En Çok Yorumlanan Haberler
 
•  Foto Galeri
 
•  Haber Arsivi
 
•  Haber Yolla

  AK Parti Milletvekili Adayı Fatih Metin: Laf değil, icraat üretiyoruz www.boluweb.com | Paylas
30.5.2011 08:49:11
AK Parti Milletvekili Adayı Fatih Metin: Laf değil, icraat üretiyoruz

 AK Parti Milletvekili Adayı Fatih Metin, seçim bürosu açılışında yaptığı konuşmada, “Vatandaşımıza icraatlarımızı, yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı anlatıyoruz. Vatandaşımıza laf üretmiyoruz. 12 Haziran'dan sonra da inşallah vatandaşımızın karşısına icraatlarla çıkmaya devam edeceğiz” dedi. AK Parti İl Başkanı Ömer Sayın ise yaptığı açıklamada, CHP'yi ve CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu hedef aldı.

AK Parti seçim bürolarının açışlarına devam ediyor. Son olarak Tepecik Mahallesi ve Çaydurt'ta vatandaşın yoğun ilgisiyle seçim bürolarının açılışları gerçekleştirildi.Seçim bürolarının açılışlarından sonra esnaf ve vatandaşı ziyaret eden adaylara vatandaştan destek geldi. Seçim bürosu açılışında '12 Haziran'da AK Parti'nin zaferini, yani bu halkın zaferini birlikte kutlayacağız' diyen İl Başkanı Ömer Sayın, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na göndermelerde bulundu. Sayın konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

“ZİYARET EDEREK DEĞİL, SEÇİM BÜROLARIMIZLA DA TÜM BOLU'YU FETHEDİYORUZ”

Sadece ziyaret ederek değil, seçim bürolarımızla da tüm Bolu'yu fethediyoruz. Merkez ve bütün ilçe ve beldelerimizde seçim bürolarımız bütün vatandaşımıza ulaştı. Önümüzdeki iki haftayı da çok iyi bir şekilde değerlendirdikten sonra, 12 Haziran'da AK Parti'nin zaferini, yani bu halkın zaferini birlikte kutlayacağız. Ben şimdiden Bolu'da tekrar üç milletvekilini de alacağımızı, Türkiye'de de Cumhuriyet tarihinde ilk defa bir partinin tek başına arka arkaya iktidara geleceğini müjdeliyorum.

BU MİLLET HİÇBİR ZAMAN CHP'NİN VATANDAŞIN YAKASINA YAPIŞMASINA İZİN VERMEYECEK

Kılıçdaroğlu, “Çiftçi kardeşlerim bana oy vermezseniz iki elim yakanızdadır" diyordu. İşte CHP zihniyeti budur. Kendileri olmazsa, kendi tarafında olmazlarsa milletin yakasına yapışmaya çalışır ama unuttuğu bir şey var. Bu zihniyeti uyguladıkları günler çok geride kaldı. Artık onların milletin yakasına yapışacağı günler değil, CHP zihniyetinden çektiği sıkıntılar nedeniyle, bu milletin onların yakasına yapışacağı günler çoktan geldi. Bu milletin yakasına yapışanların çoğu şuanda Silivri'de. Gitsinler oradaki insanların yakasına yapışsınlar. Artık halkın iktidarı var Bu AK Parti, bu millet artık hiçbir zaman CHP'nin vatandaşın yakasına yapışmasına asla izin vermeyecek. Artık Halk var, artık AK Parti var iktidarda” şeklinde konuş tu.

“BİZ LAF ÜRETMİYOR, İCRAAT ÜRETİYORUZ”

AK Parti Bolu Milletvekili ve Milletvekili Adayı Fatin Metin ise konuşmasında, “Bolu'nun her beldesine hizmetimizi götürerek halkımızla kucaklaştık. Biz şu mikrofonumuzu aldığımız her yerde vatandaşımıza laf üretmiyoruz. İcraatlarımızı anlatıyor yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı anlatıyoruz. İnşallah 12 Haziran'dan sonra da vatandaşımızın karşısına icraatla çıkmaya devam edeceğiz" dedi.

“RECEP TAYYİP ERDOĞAN'IN MÜSLÜMAN COĞRAFYADA LİDER OLARAK KABUL EDİLMESİ, BU YORGUNLUKLARIMIZI ALIYOR”

Son olarak AK Parti Milletvekili Adayı Ali Ercoşkun da bir konuşma yaptı. Konuşmasında gece gündüz çalıştıklarını, yorulduklarını fakat Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Müslüman coğrafyadaki lider olarak kabul edildiğini ve vatandaşın teveccühünü gördüklerinde yorgunluklarının geçtiğini belirtti. Ercoşkun konuşmasında, “Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde çıktığımız bu yolda 12 Haziran seçimlerine az bir süre kala seçim bürosu açılışlarında birlikteyiz. Uzun bir dönemdir sizlerle beraber AK Partimize gönül veren Sayın Genel Başkanımıza, gönül veren yoldaşlarımızla birlikte çalışıyoruz. 2 dönemdir tek başına iktidar olan AK Parti'mizin 3.dönem iktidarı için el ele, omuz omuza çalışmalarımızı ortaya koyuyoruz. 
Yoruluyoruz fakat ülkemizin bölgede ve dünyada sözü geçen bir hale gelmesi, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın Müslüman coğrafyada lider olarak kabul edilmesi, bu yorgunluklarımızı alıyor. 12 Haziran gecesi AK Parti'nin yeniden iktidarı ile bütün yorgunluklarımızı unutacağız ve ülkemizin aydınlık geleceğini hep birlikte karşılayacağız” dedi.

Bu haber 3917 defa incelenmistir. Paylas

 
geri dön
sayfa basi
tüm haberler
yazdir
 
  DIGER HABERLER
Gece yarısı senet tehdidi Gece yarısı senet tehdidi 25.9.2014
Bolu’da bin esnafa müjde Bolu’da bin esnafa müjde 25.9.2014
Ayakkabı içinde ölüm tehdidi Ayakkabı içinde ölüm tehdidi 25.9.2014
AHİLER GÜNÜNDE EYLEM AHİLER GÜNÜNDE EYLEM 25.9.2014
Motosikletli terörü Motosikletli terörü 25.9.2014
Zil çaldı, dersimiz grev! Zil çaldı, dersimiz grev! 25.9.2014
40 bin TL’sini Belediye anonsu kurtardı 40 bin TL’sini Belediye anonsu kurtardı 23.9.2014
Bilindik senaryoda bir mağdur daha Bilindik senaryoda bir mağdur daha 23.9.2014
Yola aniden çıkan tır trafiği karıştırdı Yola aniden çıkan tır trafiği karıştırdı 23.9.2014
Bir sendika daha yargıya gidiyor Bir sendika daha yargıya gidiyor 23.9.2014
Kayınvalide gelinini bıçakladı Kayınvalide gelinini bıçakladı 23.9.2014
Kılıçdaroğlu geliyor Kılıçdaroğlu geliyor 23.9.2014
Bu hafta grev var! Bu hafta grev var! 22.9.2014
''Bu acıları bir daha görmeyelim'' ''Bu acıları bir daha görmeyelim'' 8.3.2013
SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI 8.3.2013
 
 
tüm haberler
 
Bolu Firma Rehberi
Bolu'dan Haberler
Bolu Seri İlanlar
Bolu Yaşam Rehberi
Fikir Köşesi